Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Pomoc dla Jasia

Za naszym Bohaterem bardzo intensywne tygodnie. 19 grudnia okazało się, że guz bardzo się rozrósł, w dodatku w bardzo złym miejscu – w kanale rdzenia kręgowego. Konieczne okazało się podanie dwóch cyklów wyniszczającej chemioterapii przenikającej szpik. Podczas jej podawania Jasiu walczył z licznymi infekcjami, które były wycieńczające dla tak małego organizmu.
Pod koniec stycznia nasz Wojownik będzie miał kolejne badanie rezonansem, które ma dać odpowiedź czy stosowane leczenie dało efekt, czy będzie możliwe podanie kolejnego cyklu chemii, czy podjęcie leczenia za granicą.
Wszyscy głęboko wierzymy, że wynik rezonansu będzie pomyślny, leczenie będzie mogło być kontynuowane i mimo bardzo trudnej sytuacji nasz Bohater powoli będzie wracać do zdrowia!
Teraz, tak jak nigdy wcześniej, Jaś potrzebuje Waszej pomocy. Prosimy Was o dalsze wsparcie i modlitwę. Obecnie bardzo zależy nam na udostępnianiu informacji o naszym Wojowniku, ponieważ ciągle szukamy ośrodka za granicą, który podejmie się leczenia. Każda pomoc i informacja o zagranicznych klinikach jest bardzo istotna!
Zachęcamy do wspierania naszego małego Podopiecznego w walce z nowotworem! Datki można wpłacać za pośrednictwem serwisu pomagam.pl -> https://pomagam.pl/qjhaobrp lub bezpośrednio na konto chłopca. Dane do przelewu:
Fundacja Cancer Fighters
ul. Borowskiego 7/9, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Nr konta: 59 1240 6494 1111 0010 9316 5955

Post a Comment