Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Pomagamy Ani!

Problemy ze zdrowiem u Ani zaczęły się w czerwcu 2018 roku. Ból ręki stał się bardzo dokuczliwy i przeprowadzone badania wykazały zmiany na kości ramienia lewej ręki. Przeprowadzono szczegółowe badania i zdiagnozowano Osteosarcome (złośliwy nowotwór kości) z podejrzeniem przerzutów do płuc. Rozpoczęto leczenie chemioterapią, której nasza Bohaterka przyjęła 12 cykli. Ma za sobą operację wszczepienia endoprotezy w miejsce chorej kości oraz usunięcie fragmentu mięśnia trójgłowego, który znajdował się blisko operowanego miejsca. Konieczne było również przeprowadzenie zabiegu torakotomii płuc. Na szczęście wszystkie zabiegi przebiegły pomyślnie i bez większych komplikacji. Kilka miesięcy temu nasza Wojowniczka przyjęła ostatni cykl chemioterapii. Od tamtego czasu trzy razy miała przeprowadzane badania kontrolne, które wypadały bardzo pomyślnie, co pozwoliło na usuniecie wkłucia centralnego.
Przed Anią długa rehabilitacja ręki i kręgosłupa, która jest bardzo kosztowna, ale niezbędna do powrotu do pełnej sprawności. Czekają ją również częste wizyty kontrolne.
Naszą podopieczną można wspierać wpłacając datki w serwisie pomagam.pl -> www.pomagam.pl/jfcu2fhz lub bezpośrednio na konto:
Fundacja Cancer Fighters
ul. Borowskiego 7/9, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Nr konta: ‪53 1240 6494 1111‬ 0010 8592 0357

Post a Comment