Przejdź do góry
Pozostań w kontakcie
Borowskiego 7/9
66-400 Gorzów Wielkopolski,
marek.kopysc@cancerfighters.pl
T: +48 531 343 311
Dane fundacji
biuro@cancerfighters.pl
NIP: 599 317 81 99
KRS: 0000581036

Boxing Challenge

logo-boxing-challenge-t-300x273

Charytatywna gala bokserska, podczas której każdy może stoczyć walkę. Nie ważne czy jesteś biznesem, sprzedawcą, pracujesz w korporacji, jesteś trenerem personalnym czy freelancerem. Tej jednej nocy wszyscy walczą w jednym celu, a jest nim zebranie funduszy dla Podopiecznych Fundacji.
Rywalizacja to nie lada gratka zarówno dla uczestnika, jak i widza. Wszystko za sprawą wyjątkowej oprawy na najwyższym poziomie. Walki odbywają się w zawodowym ringu, przez co zawodnik może się poczuć jak profesjonalista. Dzięki wsparciu ambasadorów i przyjaciół Fundacji wydarzenie zyskuje na medialności, więc o brak publiki, czy dopingu nie należy się martwić!

Walczymy w ringu i poza nim, a wszystko po to, by pomóc naszym Podopiecznym!

Na przestrzeni ostatnich ostatniego roku zorganizowaliśmy kilka charytatywnych gal. Boxing Challenge zawitał do Wrocławia i do stolicy. Wydarzenia mają charakter bankietu i prócz walk są okraszone licznymi licytacjami. To dzięki nim możemy wspierać
naszych Podopiecznych i zasilać sprzętowo wiele oddziałów onkologicznych w całej Polsce.
Sportowe emocje, wspaniały doping kibiców oraz otwarte serca, tak w wielkim skrócie możemy opisać to, co dzieje się na galach.
Jak pewnie zdążyliście się domyślić, sporty walki to bardzo ważny element naszej fundacji. Sami czynnie uprawiamy różnego rodzaju aktywności i wiemy, jak ważną rolę odgrywa waleczny charakter w czasie choroby. Motywacja do działania i niechęć do tego, aby się poddać. Te cechy są ważne zarówno w ringu, jak i podczas nierównej walki z cichym przeciwnikiem, jakim jest rak.
Nasze gale wspierają ambasadorzy związani ze światem sportu, co ma pozytywny wpływ na wyniki finansowe i rangę wydarzeń. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: pięciokrotna mistrzyni najbardziej prestiżowej federacji świata, Joanna Jędrzejczyk, zawodnik UFC, Marcin Tybura, pierwszy Polak grający w NBA, Cezary Trybański, fighterzy federacji KSW, Karolina Owczarz i Artur „Kornik” Sowiński, a także Martin Lewandowski, czyli współzałożyciel wspomnianej federacji KSW.
Od lat wspieramy i motywuje do walki osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi. Zawodnicy biorący udział w naszych galach walczą o coś więcej niż zwycięstwo.

DOŁĄCZ

Chcesz wziąć udział w gali Boxing Challenge? Zapisz się już dziś!

    BĄDŹ NA BIEŻĄCO

    Zapisz się do newslettera

      Ta strona korzysta z ciasteczek.