Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Wojownik Paweł

Paweł leczy się od stycznia 2018 roku. Zdiagnozowano u niego niezróżnicowanego mięsaka pleomorficznego z przerzutami do kolana i biodra. Ma za sobą operację usunięcia kości strzałkowej i nerwu strzałkowego. Przeszedł również wiele cyklów chemioterapii, które kilka razy z powodu słabych wyników się opóźniały. Konieczne było częste przetaczanie krwi oraz płytek. Obecnie nasz Bohater zakończył leczenie chemioterapią. W niedalekiej przyszłości czekają go jeszcze badania rezonansem oraz badanie PET. Nadal jest pod stałym nadzorem lekarzy i czekają go częste wizyty kontrolne. Konieczna jest również kosztowna rehabilitacja prawej nogi, która została bardzo osłabiona poprzez usunięcie kości strzałkowej i nerwu strzałkowego.
Zachęcamy do wsparcia naszego Wojownika! Każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i przybliża Pawła do wygranej z chorobą! Datki można wpłacać w serwisie pomagam.pl -> www.pomagam.pl/nhthccu0 lub bezpośrednio na konto. Dane do przelewu:
Fundacja Cancer Fighters
ul.Sikorskiego 43/15, 66-400 Gorzów
Nr konta: 15 1240 6494 1111 0010 8870 7948

Post a Comment