Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Poznajcie Andżelikę!

Andżelika swoją walkę z nowotworem rozpoczęła w drugiej połowie 2017 roku, gdy w głowie dziewczynki wykryto guz wielkości jajka. Na szczęście bardzo ryzykowna operacja powiodła się i guza udało się usunąć. Rozpoczęło się leczenie onkologiczne, chemioterapia, radioterapia, częste wizyty w klinikach…
Niestety na początku roku nastąpił nawrót choroby i operację trzeba było powtórzyć. Kilka tygodni temu kolejna wznowa. Badanie rezonansem wykryło szybko rozwijającego się guza a nasza Wojowniczka ponownie musiała poddać się operacji, która odbyła się w Warszawie pod koniec czerwca i również zakończyła się pomyślnie. Teraz Andżelika czeka na decyzję lekarzy dotyczącą tego, jak będzie przebiegać dalsze leczenie.
Zachęcamy do wsparcia naszej Bohaterki w walce z chorobą. Każda wpłata ma znaczenie i duży wpływ na poprawę komfortu podczas leczenia! Dziewczynkę można wspierać wpłacając datki w serwisie pomagam.pl -> https://pomagam.pl/uzyqedub lub bezpośrednio na konto:
Fundacja Cancer Fighters
ul. Sikorskiego 43/15, 66-400 Gorzów
Nr konta: 47 1240 6494 1111 0010 8998 7093

Post a Comment