Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Potrzebna pomoc dla Wojtka

Wojtek 14 lutego przyjął ostatnią dawkę chemioterapii i wszystko wskazywało na to, że będzie już dobrze a od września z innymi dziećmi będzie mógł chodzić do żłobka. Niestety stan zdrowia chłopca pogorszył się. W uchu pojawił się naciek, stan zapalny jamy ustnej oraz moczówka. Są to objawy charakterystyczne dla Histiocytozy, co było jednoznaczne z tym, że choroba nie odpuściła. Wojtek gasł w oczach, nie jadł, wszystko go drażniło, a zmiany skórne nabierały na sile. Po obcięciu włosów zmiany były widoczne na całej głowie i były takie same jak na początku choroby.
Naszemu Bohaterowi pobrano do badań 3 wycinki skóry z głowy. Jest już po punkcji szpiku ze względu na złe wyniki badań krwi, miał zrobione RTG klatki piersiowej. Wznowiono również leczenie chemioterapią. Rodzice chłopca otrzymali wynik badania rezonansem, który niestety nie jest dobry. Pojawiły się nacieki na kościach skroniowych i została zajęta przysadka mózgowa i centralny układ nerwowy. Wszyscy mamy nadzieję, że to tylko chwilowe problemy i nasz Wojownik poradzi sobie z nimi!
Każdy może pomóc Wojtkowi w walce o zdrowie! Zachęcamy do wsparcia za pośrednictwem serwisu pomagam.pl -> https://pomagam.pl/cefjkbqo. Datki można także wpłacać bezpośrednio na konto chłopca. Dane do przelewu:
– Fundacja Cancer Fighters
– ul. Borowskiego 7/9, 66-400 Gorzów
– Nr konta 10 1240 6494 1111 0010 8785 8997
Zapraszamy również do odwiedzenia strony z licytacjami z których cały dochód przeznaczony jest na leczenie naszego Bohatera!
https://www.facebook.com/groups/1938968159723691/?source_id=2380592488626697

Post a Comment