Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Pomóżmy Erykowi! Udostępnij!

Eryk to nowy podopieczny Fundacji Cancer Fighters, który swoją walkę z chorobą rozpoczął jesienią 2017 roku. Dokuczał mu silny ból mięśnia czterogłowego uda. Dopiero po kilku miesiącach udało się ustalić, co było prawdziwą przyczyną dolegliwości. Po przejściu operacji mającej na celu stabilizację głowy kości udowej i pobraniu próbki do badania histopatologicznego zdiagnozowano nowotwór złośliwy – Mięsak Ewinga.
Nasz Bohater przeszedł przez 6 cykli ciężkiej chemii, radioterapię i operację wszczepienia endoprotezy. Teraz przyjmuje chemioterapię pooperacyjną, która ze względu na słabe wyniki badań krwi wciąż się przedłuża. Następnie naszego Wojownika czeka ciężka rehabilitacja, niezbędna do tego, aby mógł odzyskać jak największą sprawność.
Zachęcamy do wsparcia Eryka za pośrednictwem serwisu pomagam.pl -> https://pomagam.pl/5wgr1ek3
Bieżące informacje na temat zdrowia Eryka znajdziecie na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/Eryk-walczy-z-Mięsakiem-Ewinga-2294778864109090/

Post a Comment