Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Pomóżmy Bartkowi!

Bartek swoją walkę z nowotworem rozpoczął jesienią ubiegłego roku. Miał powiększone węzły chłonne i początkowo zakładano, że jest to zapalenie. Lekarz przepisał antybiotyk, ale niestety kilka dni później chłopiec zaczął gorączkować i po szeregu kolejnych badań postawiono szokującą diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna t-komórkowa.
12 listopada nasz Bohater podjął leczenie chemioterapią, które trwa do dziś. Zdarzały się ciężkie momenty, spadki morfologiczne, gronkowiec w ranie po biopsji, przez co Bartek praktycznie nie był w stanie chodzić, następnie uogólnione zakażenie organizmu. W związku z bardzo agresywną odmianą białaczki i nieodpowiednią reakcją na leczenie, Bartek został zakwalifikowany do grupy wysokiego ryzyka i skierowany do przeszczepu alloHSCT we Wrocławiu. Na szczęście dawcą szpiku może być jego młodsza siostra.
Zachęcamy do wsparcia finansowego. Środki będą potrzebne na dalsze leczenie i późniejszą rehabilitację. Każda nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i poprawia komfort leczenia!
Zachęcamy do wspierania naszego Bohatera za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl -> www.pomagam.pl/lrgsvgu7 lub wpłacając datki bezpośrednio na konto chłopca. Dane do przelewu:
Fundacja Cancer Fighters
– ul. Sikorskiego 43/15, 66-400 Gorzów
Nr konta: 40 1240 6494 1111 0010 9153 4951

Post a Comment