Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Paweł wygrał z chorobą

Ostatnie kilka tygodni to dla Pawła bardzo ważny czas. Nasz Bohater miał szereg badań obrazowych, które miały dać odpowiedź jakie efekty dało stosowane leczenie. 26 czerwca nasz Wojownik miał tomografię klatki piersiowej. Wynik bardzo dobry, żadnych niepokojących zmian. 5 dni później rezonans miednicy i brzucha – czysto. Kolejne dni rezonans podudzia, który nie wykazał żadnych cech wznowy choroby, jedynie zmiany przeciążeniowe, wynikające z tego, że Paweł ma usuniętą kość strzałkową i nerw strzałkowy. Tydzień temu badanie PET-CT, wynik, taki na jaki wszyscy liczyliśmy, żadnych zmian nowotworowych w organizmie!
Nie oznacza to jednak, że to koniec walki o odzyskanie zdrowia i pełnej sprawności. Do kolejnych badań obrazowych, naszego Bohatera czeka cotygodniowa wizyta we wrocławskiej klinice na zmianę opatrunku i płukanie Broviaca (wkłucia centralnego). Paweł nadal przyjmuje sporo leków i jest w trakcie intensywnej rehabilitacji nogi. Najbliższe dni to również konsultacja u profesora, który operował nogę naszego Wojownika, związana z obiecaną rekonstrukcją nerwu strzałkowego.
Dziś Paweł kończy 14 lat! Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent niż pokonanie choroby? Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, ze najgorsze już minęło. Jesteśmy również dumni z naszego Bohatera, że tak dzielnie znosił trudy leczenia i nawet w ciężkich momentach był w pełni skupiony na celu – wygraniu walki z rakiem!
Cała Ekipa Cancer Fighters w dniu urodzin składa Pawłowi najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności!
P.S. Nasz Wojownik swoją opaskę, którą otrzymał na początku walki z chorobą przekazał Klaudii, swojej koleżance z oddziału, przed którą jeszcze długa droga do odzyskania zdrowia. Liczymy, że również Ona wygra swoją walkę!

Post a Comment