Wojownicy pokazują, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Zawziętością i pozytywnym podejściem pokazują chorobie, że nie wie z kim zadarła!
Back to Top
Image Alt

Fundacja Cancer Fighters

Nasz Wojownik Alan

U Alana w zeszłym roku został wykryty nowotwór złośliwy tkanek miękkich, który dał przerzuty na miednicę, żebra i płuca. Jeden z guzów umiejscowiony był za lewym uchem naszego Wojownika. Na początku wydawało się, że to powiększone węzły chłonne, jednak w ciągu miesiąca guz urósł do bardzo dużych rozmiarów i miał 12×9 cm! Podczas leczenia pojawiły się komplikacje… Nasz Bohater nie widzi na lewe oko i ma ubytki w kości w miejscu, gdzie znajduje się guz. Alan ma za sobą 12 cyklów chemioterapii, a przed nim kolejne. Przeszedł również przez 28-dniowy cykl naświetlań i został zakwalifikowany do operacji usunięcia guza.
Przed nim jeszcze długa droga do odzyskania zdrowia, kolejne chemie, długie pobyty w szpitalu a następnie rehabilitacja.
Zachęcamy do wsparcia finansowego dla chłopca i jego rodziny. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie, uzupełnienie ubytków w kości w miejscu, gdzie znajduje się guz, na leczenie oka i późniejszą rehabilitację.
Pomóc można wpłacając datki w serwisie Pomagam.pl -> pomagam.pl/sjzszfmh lub bezpośrednio na konto chłopca. Dane do przelewu:
– Fundacja Cancer Fighters
– ul. Sikorskiego 43/15, 66-400 Gorzów
– Nr konta: 28 1240 6494 1111 0010 9153 5264

Post a Comment